Rubriky

+420 777 213 107
mapa.jpg
HZ - IMEX, spol. s r.o.
Firma funguje již od roku 1991. Zakladateli byli pan Heller a pan Zoula. Protože se zabývali na počátku importem a exportem zboží, nazvali společnost Heller Zoula- IMport EXport. V roce 2003 do firmy vstupuje Vít Mach a hlavní činností se stává velkoobchod s řezivem. Postupně se začínáme specializovat na truhlářské a stavební řezivo. Od roku 2009 rozšiřujeme sortiment o stavební materiál. V tomto roce si pronajímáme i první sklady u Úval.
V roce 2010 se stěhujeme z již nevyhovujících prostor do Zdic. Nejdříve do vnitřních prostor o velikosti 400 m2 a o dva roky později je rozšiřujeme na 800 m2. Venkovní sklad po zemních úpravách čítá okolo 1.500 m2.
V roce 2016 se rozrůstáme ještě o pilu v Lochovicích kam jsme se přestěhovali a kde jsme si i zrekonstruovali kanceláře.

Dnes se zabýváme velkoobchodním a maloobchodním prodejem stavebního materiálu (cihly, pojiva, hydrizolace, tepelné izolace, střešní krytina, obklady a dlažby, zařízení koupelen a kuchyní) stavebního řeziva, zahradního nábytku a dřevěných briket.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one